Alışveriş

İlk kez alışveriş yapacağım, nereden başlamalıyım?

Üye olmadan sepetinize ürünleri atabilirsiniz ancak alışveriş için üye olmalısınız. Anasayfada bulunan “Hesap Oluştur” linkiyle üyelik aşamalarını tamamlayıp alışverişinize başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sepetinizde bulunan ürün sayısını ve sepetinizin tutarını her sayfada "Sepetim" linkine tıklayıp görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürün adedini değiştirebilmek için yeni adedi yazarak, "Sepeti Güncelle" butonuna, sepetinizi boşaltmak için "Sepeti Boşalt" butonuna basınız. Alışverişe devam etmek için ürünlerin bulunduğu sayfaların linklerine tıklayıp yeni ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Eğer alacağınız ürünleri seçip bitirdiyseniz Sepetim linkinden sepetinizin içeriğine baktıktan sonra “Alışverişi Bitir” butonunu tıklayarak gönderim için gerekli bilgileri doldurur ve ödemenizi kredi kartı bilgiilerinizle yapabilirsiniz. Bütün işlemleriniz tamamlandığında siparişinizin onaylandığına dair bir mesaj email adresinize gönderilecektir.

Kargo Ücretini Nasıl Ödeyeceğim?

Kargo ücreti aldığınız ürün miktarlarına göre sistem tarafından belirlenir ve ödeyeceğiniz toplam rakam önünüze gelir. Onayladığınız taktirde kargo ücreti kredi kartınızdan ürün bedelleriyle birlikte tahsil edilir. "100 TL ve üzerinde" siparişlerinizde ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Ödemeyi kredi kartınızla veya havale ile yapabilirsiniz! Bonus,World ve Bank Asya Kart'larına 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

Havale ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tarihinizden itibaren  2 iş günü içerisinde havale yapmanız gerekmektedir.

Havale bilgilerimiz ;

Türkiye İş Bankası Akhisar Şubesi (Şube Kodu:3520) Hesap No : 1190280

IBAN: TR36 0006 4000 0013 5201 1902 80  Babalı Ayakkabıcılık Çanta Ve Sarrafiye San Ve Tic Ltd Şti

Yapı Kredi Bankası Akhisar Şubesi (Şube Kodu:117) Hesap No : 84368831

IBAN: TR66 0006 7010 0000 0084 3688 31  Babalı Ayakkabıcılık Çanta Ve Sarrafiye San Ve Tic Ltd Şti

Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?

Siparişinizin iptali için ürününüzün kargoya teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Eğer kargoya teslim edilmedi ise +90 236 414 38 08 nolu telefondan şirket merkezini arayabilir ya da siteden mesaj göndererek iptal talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişimin içeriğinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş onayladıktan sonra sipariş içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır. Yeni siparişinizi verebilirsiniz. Eski siparişinizin iptali için şirket merkezini aramanız gerekir.

Üyelik Sözleşmesi nedir?

Üyelik Sözleşmesi, 4822 no'lu "Tüketicinin korunması hakkındaki kanun" gereğince müşteri haklarını tanımlamak ve korumak amacıyla hazırlanmıştır. İlgili kanun gereği internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin bu sözleşmeyi elektronik ortamda onaylaması gerekmektedir. İlgili kanun gereği Üyelik Sözleşmesi onaylanmadan sitemize üye olunamayacağından babaliayakkabi.com aracılığıyla alışveriş de yapılamamaktadır.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat