Ödeme İşlemleri

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

 

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.

 

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

 

Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. Sistemlerimizde periyodik olarak güvenlik testleri yapılmaktadır.

 

Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir.

 

Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

 

TAKSİTLİ ÖDEME

 

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına taksit imkanı sunulabilmektedir.

 

Taksit imkanı sunan bankalar ve taksit sayıları ödeme sayfasında seçeneğinize sunulmaktadır.

 

Taksitlendirilen vadelere göre bankaların almakta olduğu vade farkı tutarları ürün bedeli üzerine eklenerek ödeme sayfasında gösterilmektedir. Vade farkı oranları bankalara göre değişiklik gösterebilmekte ve bankalar zaman zaman bu oranlarda değişiklik yapabilmektedir.

 

Belirli taksit sayıları için bankalar ile yapılan anlaşmalara göre peşin fiyatına taksit yapılabilmekte, ek bir komisyon alınmadan ödeme taksitlere bölünebilmektedir.

 

HAVALE/EFT İLE ÖDEME

Bu yöntemi seçtiğinizde sipariş tutarınızı aşağıdaki hesaplardan birine Havale/EFT yapmanız gerekmektedir. İşleminizi gerçekleştirden sonra bizi 08508850960 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan yada info@babaliayakkabi.com mail adresimizden bilgilendirmeniz siparişinizin daha hızlı bir sürede gönderilmesini sağlayacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz:

Lütfen Sipariş Tutarınızı Aşağıdaki Hesaplara Yatırınız:

İŞ BANKASI AKHİSAR ŞUBESİ
Hesap Sahibi: BABALI AYAKKABI ÇANTA VE SAR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
IBAN: TR740006400000135201190280
Şube Kodu: 3520
Hesap No: 1190280

---------------------------------------------------------------

AKBANK T.A.Ş. AKHİSAR ŞUBESİ
Hesap Sahibi: BABALI AYAKKABI ÇANTA VE SAR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
IBAN: TR78 0004 6000 9588 8000 0509 25
Şube Kodu: 0095
Hesap No: 0050925

WhatsApp Chat WhatsApp Chat