Üyelik İşlemleri

Nasıl üye olabilirim?

Tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Anahtar Butonuna” tıklayıp sonrasında açılan popupta "Kaydol" seçeneğini seçip gerekli bilgileri doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz yada "Facebook ile Bağlan" butonuna tıklayarak Facebook hesabınızdaki bilgiler ile giriş yapabilirsiniz. Facebook ile giriş yap seçeneğinizde Şifreniz vb. gibi özel bilgiler kesinlikle firmamız tarafından görülmemekte, sadece Ad, Soyad ve varsa adres bilgileri çekilmektedir.

 

Üyelik bilgilerimi nasıl güncellerim?

Üye girişi yapıldıktan sonra tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan adınızın yazılı olduğu butona tıklayarak açılan hesabım bağlantısına tıklayarak kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilir, değişiklik yapabilirsiniz.

 

Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Anahtar Butonuna" bağlantısına tıkladıktan sonra açılan POp-up da bulunan "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıkladıktan sonra sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi kutucuğa girerek “Gönder” butonuna tıklayınız. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

WhatsApp Chat WhatsApp Chat